Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

828 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Per Murillo hidhen ne sulm Arsenal dhe Bayern!

GdS – Per Murillo hidhen ne sulm Arsenal dhe Bayern!
  • On 06/07/2016, 14:13

Gazzetta dello Sport ka folur per Jeison Murillo. Eshte real interesimi i Zenit me te cilet mund te kete nje shkembim me 29 vjecarin argjentinas Ezequiel Garay. Por oret e fundit per kolumbianin kan shfaqur interes Arsenal dhe Beyerni i Ancelottit. Tekniku italian e pelqen shume Murillon dhe nese shitet Benatia, profili i duhur per ta zevendesuar eshte Murillo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.