Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,534 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Per Perisic dyert jane te mbyllura: Suning nuk e shet. Vetem nje “Cmenduri”…

GdS – Per Perisic dyert jane te mbyllura: Suning nuk e shet. Vetem nje “Cmenduri”…
  • On 26/03/2017, 16:23

Suning i eshte pergjigjur me nje JO te prere Mourinhos per Ivan Perisic. Nga njera ane eshte hapur nje mundesi per largimin e Brozovic, nese vjen oferta 50 milion euro e shkruar ne klauzole. Ndersa per Perisic Suning ka folur shume qart, nuk deshiron ta largoje. Gazzetta dello Sport shpjegon: “Mbi Ivan, drejtuesit kane qen te qart, vetem ne rast te nje oferte te cmendur do e linin te lire, ndryshe ai shihet si nje nga shtyllat kryesore te skuadres edhe per vitet e ardhshme. Ne fakt Perisic nuk po shfaq shume vazhdimesi, por Pioli beson dhe mbeshtetet plotesisht tek ai. Perisic mund te largohet nga Milano vetem nese vjen nje oferte mbi 60 milion euro”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.