Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,213 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Per Varese-n dy prurje te reja nga shtepia e Interit

GdS – Per Varese-n dy prurje te reja nga shtepia e Interit
Ardis
  • On 03/07/2013, 12:36

Varese “troket” ne shtepine e Interit dhe eshte e gatshme qe ti dhuroje trajnerit te ri Stefano Sottili dy perforcime te pronesise zikalter: sipas asaj qe shkruan Gazzetta dello Sport, Varese ka arritur marreveshje per bashkepronesine e Luca Tremolada, qe dje Interi e bleu plotesisht kartonin e tij nga Como, dhe huazimin e Lukas Spendlhofer, qe ne dite me pare ka arritur ne nenshkruaje rinovimin me skuadren zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.