Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,248 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Premier mbi Perisic: 30 milion nuk mjaftojne!

GdS – Premier mbi Perisic: 30 milion nuk mjaftojne!
  • On 30/04/2016, 11:12

Pas nje fillimi te dobet, Perisic kohet e fundit ka treguar se eshte ne super form, dhe se mund te jape akoma me shume. Aq sa Chelsea dhe Liverpool kan kthyer koken dhe po mendojne seriozisht per kroatin.

 Gazzetta dello Sport ka folur per shperthimin e Ivan Perisic, dhe per kerkesat nga shume klube Big te europes: “Do ta provoje Chelsea, por edhe Liverpool, per zikaltrit 30 milion euro ndoshta nuk mjaftojne”.

Dhe tani, kete fund sezon kroati do mundohet te vazhdoje serine e ndeshjeve pozitive per te ndihmuar skuadren ne sigurimin e vendit te katert. Ne Olimpico ka shkelqyer njehere (19 mars), do kerkoje ta bej perseri neser.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.