Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

309 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GDS – Rami objektiv i forte. Keshtu Ranocchia mund…

GDS – Rami objektiv i forte. Keshtu Ranocchia mund…
Andi Prifti

Gazzetta dello Sport ka bere nje permbledhje te interesimit te Interit per Adil Rami, mbrojtesin qendor te Valencias dhe titullarin e Kombetaren franceze. “Francezi i Valencia-s ka qene objektiv i Interit prej kohesh, por tani çmimi i tij u rrit perseri (nga 10 ne 12 milion) dhe konkurrenca (Roma dhe Napoli ne Itali) eshte e forte dhe permes disa shitjeve mund te jepen parate cash per nje perballuar nje goditje ne merkato. Nje ardhje e mundshme ne ate repart (duke marre ne konsiderate ardhjen e Campagnaro dhe Andreolli) mund te sjelle shitjen e Ranocchia-s. Dhe ketu hapet nje tjeter kapitull…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.