Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

606 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Ranocchia-MIlan dhe per Dragovic 8 milione. Por…

GdS – Ranocchia-MIlan  dhe per Dragovic 8 milione. Por…
Andi Prifti

Gjithçka eshte ndaluar per frontin Ranocchia dhe Dragovic. La Gazzetta dello Sport eshte rikthyer te analizoje situaten e nje blerjeje te mundshme te Dragovic ne mbrojtje: “22-vjeçari i Bazelit ka konfirmuar se i ka thene ‘jo’ milionave te Dinamo Kiev-it, por ne te njejten kohe eshte hapur perseri gara per lojtarin, duke pare qe Interi e ka pare prej muajsh lojtarin dhe i ka impresionuar drejtuesit. Ne fakt, Evertoni po e vezhgon nga afer lojtarin dhe mund te beje hapa perpara. Premier Liga, si liga me e mire, mund te preferohej nga Dragovic. Per te arritur tek Dragovic duhen 8 milione dhe largimit i njerit nga Chivu dhe Ranocchia. Por dhe Milani ka nevoje per kohe per te gjetur parate dhe per te bere oferten per Ranocchia. Mbrojtesi italian nuk eshte i vetmi qe i pelqen Milanit. Syte e drejtuesve te MIlanit i kane syte dhe mbi Astori, per te cilin eshte bere dhe nje sondazh per Interin disa kohe me pare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.