Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,297 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Recoba telefon Moratti-n dhe i keshillon te marre Bueno-n

GdS – Recoba telefon Moratti-n dhe i keshillon te marre Bueno-n
Ardis
  • On 14/06/2013, 10:18

Direkt nga Alvaro Recoba vjen nje sugjerim per merkato. Sipas GdS ne fakt, El Chino ka biseduar me Moratt-in dhe, midis te tjerave, ka sponsorizuar patriotin e tij Gonzalo Bueno te Nacional-it. I lindur me 16 Janar 1993, Bueno eshte nje sulmues krahu, shume i shpejte dhe shume i mire ne dribling dhe kostoja e tij eshte rreth 10 milion €. Ne kampionatin e fundit uruguajani ka shenuar 8 gola per Nacional-in dhe me Uruguaj-in U20 ne fillim te 2013 ka luajtur ne kampionatin Sudamerica Under20, duke u renditur me Uruguaj-in ne vendin e trete, mbas Kolumbise dhe Paraguaj-it.

Veshtire te arrije tani, por ne rast se Recoba kembengul…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags