Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

585 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Rolando, ja pse do i duhet Mazzarrit…

GdS – Rolando, ja pse do i duhet Mazzarrit…
Andi Prifti

Dje Rolando ka kryer vizitat mjekesore ne Milano. Bashke me te ishte dhe djali i presidentit te Porto-s Alexandre Pinto da Costa per te hedhur firmat perfundimtare ne kontrata. Rolando erdhi tek Interi me formulen e huazimit, por me avantazhin qe Mazzarri e njeh mire duke qene se kane kaluar bashke gjashte muaj tek Napoli. Ai do sherbeje si zevendesues i Samuel dhe Chivu ne rast demtimesh.

Keto jane dy motivet kryesore qe kane shtyre dirigjenen e Interit te blejne Rolandon sipas Gazzetta dello Sport.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.