Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 24, 2021

Scroll to top

Top

884 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Santon dhe Brozovic po mendojne per Romen…

GdS – Santon dhe Brozovic po mendojne per Romen…
  • On 28/09/2016, 16:47

Te reja ne Appiano per ndeshjen kunder Romes. Gazzetta dello Sport: “Jasht listes Uefa jane Joao Mario, Kondogbia dhe Gabigol, ndersa Santon e Brozovic do qendrojne ne Milano per tu stervitur sa me mire per ndeshjen kunder Romes. Nese Joao Mario nuk ja del, vend te tij do jete Marcelo Brozovic, qe mund ta nis si titullar. Kroati eshte falur dhe pritet te jete titullar”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.