Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,365 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Se shpejti do jete radha e Jovetic, Erkin…

GdS – Se shpejti do jete radha e Jovetic, Erkin…
  • On 27/09/2016, 16:09

Gazzetta dello Sport ka analizuar vendimet e De Boer: vetem Caner Erkin dhe Stevan Jovetic nuk kan patur mundesine per te shfaqur ate qe dine te bejne. Te gjith i kan patur shanset e tyre, i vetmi qe nuk u provua eshte Erkin, i cili nuk bindi as Mancinin. Per turkun vendimi u mor shpejt dhe qart, edhe Jovetic nuk eshte ne planin e teknikut Hollandez. U duk gati cdo gje e kryer per tek Fiorentina, ndersa Suning nuk deshironte te falte nje lojtar me aq talent. Ne kete sistem JoJo nuk mund te funksionoje dhe ka kuptuar se mbi te gjitha ne kete skuadren vlen grupi. Por se shpejti apo pak me vone, edhe Jovetic do kete rastin e tij…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.