Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

143 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Silvestre i pavendosur, preferon Genoan

GdS – Silvestre i pavendosur, preferon Genoan
Ardis
  • On 06/07/2013, 13:08

Ka akoma shume paqartesi mbi te ardhmen e Matias Silvestre. Mbrojtesi, sipas Gazzetta dello Sport, eshte shume i pavendosur ne do te ike te Parma apo tek ekipi i preferuar Genoa. Dhe per kete arsye shoqeria verdheblu eshte hedhur ne sulm duke marre Felipen, nje ish futbollist i Sienas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.