Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,036 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gds- Stop Icardi: Ja per sa kohe do te jete jashte…

Gds- Stop Icardi: Ja per sa kohe do te jete jashte…
Donald Elmazi

Nuk po gjen paqe Mauro Icardi. “Ai qe duhej te ishte goditja e vertete e merkatos per Interin, po del nje objekt misterioz qe duhet te luaje akoma nje ndeshje kampionati si titullar me ngjyrat zikalter”, lexohet tek Gazzetta dello Sport. “Me perpara nje problem ne kofshe, me pas pubalgjia, pastaj ethet dhe tani perseri pubalgji. Ndalesa ne fillim te javes per ish- Samp ka te beje dhe me nje operacion te se shkuares. Operimi ne ernie te nentorit te shkuar ishte nje nga shkaqet primare qe frenonte Icardin. Te vjen keq, qe pas riabilitimit, 21 vjecari eshte forcuar ne stervitje dhe ka patur nje goditje te adutorit qe i provokon dhimbje kur gjuan”. Edhe dje, ka vrapuar ne rere. Ka pak optimizem ne shtepine e Interit: po shpresohet per nje terapi konservative, por kohet e rekuperimit – duke pare patologjine- jane te veshtira per tu percaktuar. Synohet 26 janari, kur ne Meazza do te vije Catania.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags