Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,302 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Suning i therret te gjithe: Do mbahet nje takim i rendesishem ku do flitet edhe per merkato.

GdS – Suning i therret te gjithe: Do mbahet nje takim i rendesishem ku do flitet edhe per merkato.
  • On 28/11/2016, 11:36

Neser ne zyrat e Corso Vittorio Emanuele, Suning e Thohir do mbajn nje takim zyrtar me Javier Zanetti, Giovanni Gardini e Piero Ausilio. Kete lajm e konfirmon Gazzetta dello Sport e cila hyn edhe ne detaje te ketij takimi: “Do flitet per gjithcka, dhe per merkaton, janari po vjen dhe duhet planifikuar sesi do veprohet per shitjet dhe blerjet e reja te skuadres. Problemi eshte se Gardini e Ausilio jane ne vitin e fundit te kontrates, dhe duhet te perpiqen qe kjo situate mos te ndikoje negativisht ne merkato. E mira eshte te qartesohet kjo situate sa me shpejt, qe edhe drejtuesit te punojne te qete e pa presion”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.