Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2020

Scroll to top

Top

813 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Tani eshte radha e Eder: Se bashku me Icardi do te jene titullar ne Genoa.

GdS – Tani eshte radha e Eder: Se bashku me Icardi do te jene titullar ne Genoa.
  • On 20/04/2016, 11:05

Sot Interi do te kete titullar ne sulm dy lojtare te cilet ne te shkuaren kunder Genoas kishin derbin e qytetit. Ish-sulmuesat e Sampdorias Eder dhe Icardi do te zbresin ne fushe me shpresen se do te jene me te karikuar kunder kesaj skuadre. Eder ka qe nga 19 marsi qe nuk luan titullar, pra afro 1 muaj dhe sot do mundohet ta shfrytezoje kete mundesi. Ne 10 ndeshje nuk ka shenuar asnje gol. Ne derbin e shkuar ishte protagonist pasi shenoj nje gol. Pas 3 pankinash radhazi, Genoa duket si ndeshja e duhur per te rinisur edhe njehere, per moralin e tij por edhe per te justifikuar 13 milionet e shpenzuar. Eder e viziton shpesh Genoan pasi ka kujtime dhe miq atje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.