Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

645 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Tani eshte Van Der Wiel favoriti per krahun e djathte

GdS – Tani eshte Van Der Wiel favoriti per krahun e djathte
Andi Prifti

Interi, ne pritje te disa elementeve qe mund te rihapin skenaret, po kerkon alternativa per ‘dashurite’ e para: Isla dhe Zuniga. Kandidaturat mbeten pak a shume te pandryshuara, por vendi me i nxehte duket ai i Paris Saint Germain, ku nje sprint i drejte mund te sillte tek Interi ne huazim Gregory Van Der Wiel. Ish-lojtari i Ajax rezulton favoriti per momentin dhe Branca po punon per te. Por nuk duhen harruar dhe pistat e tjera, ato te Janmaat te Feynoord dhe Wallace, braziliani i Chelseat te Mourinhos, i icli eshte ndjekur nga Interi dhe disa vite me pare.” Kjo eshte permbledhja qe ka bere Gazzetta dello Sport per merkaton e Interit dhe per krahun e djathte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.