Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,965 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS- Tani Mazzarri nxjerr ne drite Interin: ja 5 ndryshimet.

GdS- Tani Mazzarri nxjerr ne drite Interin: ja 5 ndryshimet.
Ardi Deda

Interi ka nevoje te kthehet tek suksesi kunder Sassuolo-s dhe atehere Walter Mazzarri ben ndryshimet e nevojshme. Sipas la Gazzetta dello Sport, do te kemi madje 5 ndryshime ne formacion ne krahasim me ndeshjen me Juventusin. Te sigurte per nje vend titullari duken Handanovic, Samuel, Rolando, Nagatomo, Hernanes, Guarin dhe Palacio.

Ne mbrojtje- sipas la Gazzetta dello Sport- kemi balotazh midis Campagnaro dhe Juan Jesus, me kete te fundit favorit duke pare edhe perballjen me Berardin. Nga krahet, Jonathan eshte ne perballje me D’Ambrosio per nje vend ne formacion, ndersa ne qender te mesfushes Taider dhe Kuzmanovic po konkurrojne per 1 fanelle. Ne fund, perpara, Milito eshte ne pol per tiu bashkangjitur Palacio-s. Botta dhe Kovacic mund te jene surprizat e mundshme.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.