Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,955 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Teixeira, Ramires dhe Jo: e ardhmja tek zikaltrit?

  • On 02/06/2016, 10:09

Suning do te bleje shumicen e aksioneve te Interit, dhe menjehere do filloje ta ndihmoje me aksin Jiangsu-Inter. Klubi kinez komandohet nga aksioneret me te rinje te zikalterve. Sipas Gazzetta dello Sport, jane 3 elemente nga klubi kinez qe mund te perfundojne ne duart e Mancinit: jane 3 brazilianet Ramires, Alex Teixeira dhe Jo. Sidomos 2 te paret jane element shume te vlefshem te paguar shume nga Jiangsu (50 milion Teixeira, 28 Ramires). Kjo mund te jete dhurata e pare e Zhang Jindong, per te treguar se ai e ka seriozishte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.