Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,211 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Thohir menjehere ka vleresuar Hernanes

GdS – Thohir menjehere ka vleresuar Hernanes
Ardi Deda

Presidenti zikalter eshte gezuar per fitoren e pare te ketij viti. “Kete here nata pa gjume e Erick Thohir perpara televizorit eshte mbyllur me nje buzeqeshje. Presidenti gezohet fort nga Giacarta per golin e Samuel dhe nenvizon asistin e dhenen nga Hernanes. Nje gezim edhe per Walter Mazzarri, trajnerin te cilin presidenti e ka mbrojtur me force”, lexohet ne faqet e la Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.