Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

468 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Thohir twitton dhe Moratti i ben presion

GdS – Thohir twitton dhe Moratti i ben presion
Xhorxh Gellci

Frenim me Erick Thohir dhe kthim i vrullshem i kinezeve? Keshtu po flitet kohet e fundit pas intervistes se Morattit pardje ne mbremje. Megjithate eshte e veshtire ta thuash dhe te parashikosh cfare ka per te ndodhur. Sigurisht Moratti duket i bezdisur per situaten e krijuar rreth kalimit te aksioneve dhe nuk ka ndermend te dorezohet aspak. “Megjithate per momentin nuk na rezulton se ka ndonje ‘rikthim te vrullshem’ prandaj i vetmi pretendent eshte Erick Thohir. Por ashtu si 43 vjecari indonezian ka bere shaka nepermjet Twitter (‘Duhet te mesoj Italisht) dhe ka vendosur nje foto me Mourinhon per t’i bere presion Morattit, tani Moratti po mundohet te beje te njejten gje me intervisten ne lidhje me kthimin e kinezeve.” – tregon Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.