Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,306 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Toure nuk bind, Biglia kushton shume…

GdS – Toure nuk bind, Biglia kushton shume…
  • On 05/05/2016, 9:25

Dy emrat me te perfolur per mesfushen zikalter per momenti jane: Yaya Toure dhe Lucas Biglia.

Sic raporton Gazzetta dello Sport, Piero Ausilio nuk eshte impresionuar nga loja e Toure naten e djeshme ne Bernabeu.

E komplikuar duket edhe pista e argjentinasit te Lazios: “Lotito kerkon 25-30 milion, Interi e ka te pamundur te paguaj ate shifer, maksimumi qe mund te ofrojne jane 15 milion”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.