Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,594 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Vidal, shumë shpejt sulm i ri nga Interi. Mesfushori ka thënë po, por Ancelotti…

GdS – Vidal, shumë shpejt sulm i ri nga Interi. Mesfushori ka thënë po, por Ancelotti…
Rinor Sopaj

Interi vazhdon të kërkojë goditjen në mesfushë dhe tani pasi që u shuan të gjitha shpresat për Nainggolan, në horizont shfaqet vetëm Arturo Vidal. “Nga Munichu nuk vijnë sinjale të mira, por Sabatini dhe Ausilio nuk heqin dorë dhe shumë shpejt do të sulmojnë përsëri – konfirmon Gazzetta dello Sport-. Kilieni nuk e ka problem që të transferohet në Milano, për momentin pengesa e vërtetë është Carlo Ancelotti”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.