Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,823 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Vjen Gabigol-Gustavo? Inter duhet edhe te largoj…

GdS – Vjen Gabigol-Gustavo? Inter duhet edhe te largoj…
  • On 07/08/2016, 10:30

Merkato pritet te zhvillohet edhe ne shitjen e ndonje lojtari, nese tratativa per Luiz Gustavo do shkoj mire, klubi duhet te punoje patjeter per daljet ne mefushe e sidomos ne sulm nese vjen Gabigol

Ne kete pike, Gazzetta dello Sport tregon se ne mesfushe ata qe rrezikojne jane Felipe Melo dhe Marcelo Brozovic, por per te cilet deri tani nuk ka mberritur ndonje oferte e kenaqshme. E njejta gje mund te thuhet edhe per sulmin, ku njeri prej Eder e Stevan Jovetic duhet te largohet, edhe pse mund te vij ndonje super oferte per Ivan Perisic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.