Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

869 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Zuniga do shkoje tek Juventusi. Lirohet Isla?

GdS – Zuniga do shkoje tek Juventusi. Lirohet Isla?
Andi Prifti

Nuk ka me dyshime: sipas La Gazzetta dello Sport, ne fund Zuniga do shkoje tek Juventusi. “Praktikisht kjo çeshtje ka ngecur, sepse edhe Napoli edhe Juventusi po qendrojne ne pozicionet e tyre perkatese dhe asnje nga dy shoqerite nuk po dorezohet. Marotta ka ofruar 7 milione per nje lojtar qe do te shkoje me kontrate ne skadence per nje vit, ndersa De Laurentiis pretendon te marre 10 milione. Pershtypja eshte se perpara fundit te ketij muaji, Zuniga do te jete nje lojtar i Juventusit“, lexohet ne gazete. Duke pare qe Mauricio Isla po qendron ne pankine, ardhja e kolumbianit do ta nxirrte ate perfundimisht jashte planeve te Conte-s. Nese puna shkon ne ate pike do kthehej ne mode interesimi i Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.