Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

708 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gds:Moratti-Thohir, po perfundon! Mledhje ne Paris me indonezianin.

Gds:Moratti-Thohir, po perfundon! Mledhje ne Paris me indonezianin.
Donald Elmazi

Shpresojme qe te gjithe kesaj maratone te shitjes se Interit ti vije fundi, ne te mire apo ne te keq, me deshiren apo pa deshiren e ne, tifozave me te zjarrte te kesaj endrre, sepse Interi eshte nje enderr e cila perjetohet duke e jetuar cdo sekonde te saj sikur ajo te ishte e fundit para zgjimit.

Moratti-Thohir ne Paris per ta mbyllur. Sic thote edhe La Gazzetta dello Sport, ne faqen kryesore pas disa oresh. Ne mbledhjen pariziane ka ardhur edhe manjati indonezian. Jane zgjidhur ehde dy ceshtjet e fundit dhe firma do ishte vec se nje hap larg tashme. Sic po shihet mund te mbyllet edhe ceshtja e pafundme per shitjen e paketes mazhoritare te klubit zikalter tek biznesmeni nga Xhakarta. Nuk mbetet vetem te presim lajmerimet zyrtare per kete tratative te jashtzakonshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.