Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,079 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Genoa, jo vetem Puscas: kerkon edhe Bonazzolin…

Genoa, jo vetem Puscas: kerkon edhe Bonazzolin…
Bujar Berishaj

Ne kerkim te nje sulmuesi per Gasperinin. Genoa leviz ne merkato, pas lendimit te Matrit.

Dhe pervec vleresimit te pistave me eksperte si Marco Borriello, kuqeblute mendojne edhe per dy te rinjte e Inter. Sot, kane nisur kontaktet per rumunin Puscas dhe italianin Bonazzoli. Po Interi? Ka dhene ok eventual per nje operacion te huazimit me obligim blerje, duke futur edhe nje te drejte ri-blerje. Pak a shume sic ka ndodhur mes Real Madrid e Juventus per Moratan. Nje ide, do te flitet. Pune ne vazhdim e siper ne aksin Genoa-Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.