Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

345 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ghirardi: “Thohir? Moratti i dashuruar me Interin, por…”

Ghirardi: “Thohir? Moratti i dashuruar me Interin, por…”
Ardis
  • On 24/08/2013, 13:34

Ne mikrofonat e BresciaOggi.it presidenti i Parmes Tommaso Ghirardi pati kohe te shprehe mendimin e tij per hyrjen e Erick Thohir ne shoqerine zikalter: “E njoh mire Morattin. Dhe eshte kaq shume ne dashuri me Interin, saqe nqse po hedh kete e ben dhe eshte i bindur se eshte ne te mire te Interit. Pastaj, besoj, se deshira per te kaluar disa vite ne qetesi”, keto jane fjalet e numrit nje te ekipit te Parmes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.