Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

169 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Giacinto Facchetti, gjithmone bashke me ne!

Giacinto Facchetti, gjithmone bashke me ne!
Andi Prifti

4 shtatori i vitit 2006 vinte me mungesen e Giacinto Facchetti-t, legjendes zikalter, qe ka ditur ta nderoje Interin si lojtar, si dirigjent, por mbi te gjitha si njeri. 7 vite pas lamtumires se tij, Interi, me ane te sitit zyrtar ne Internet, ka dashur te kujtoje figuren e paharrueshme te numrit 3 duke publikuar dhe nje video me prezantimet e tij ne fushe.

VIDEO PAK ME POSHTE:

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.