Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,329 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gignac, agjenti takon Interin dhe Napolin…

Gignac, agjenti takon Interin dhe Napolin…
Bujar Berishaj

Trafik ne Milano, plot me agjente te merkatos.

Sot, ka qene ne hotel Principe edhte agjenti i Gignac, bomberi francez i Olympique Marseille ne skadence kontrate ne qershor. Nje takim me Interin dhe Napolin, por akoma asnje tratative. Nje takim eksplorues – kush e di – per te menduar per nje blerje ne nje te ardhme te afert.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.