Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

462 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gjashte dite nga Inter-Juve, Rafinha eshte tashme i karikuar: “Jave te mbare interista, shkojme…”

Gjashte dite nga Inter-Juve, Rafinha eshte tashme i karikuar: “Jave te mbare interista, shkojme…”
Bujar Berishaj

Te nesermen pas fitores se suksesshme ne transferte kunder Chievos, Rafinha ka vendosur te karikoj menjehere ambientin zikalter per ndeshjen e madhe kunder Juves.

Inter dhe Juventus luajne te shtunen ne mbremje ne San Siro, ne xhiron e 35-te te Serie A.

Xhiro qe do te vendos shume per te dy ekipet, Championsin per zikalterit dhe Skudeton per bardhezinjte me Interin qe, pervec se te mbaj hapin me romanet, mund t’i bej edhe nje nder Napolit.

“Jave te mbare interista, shkojme me gjithcka (andiamo con tutto)” ka shkruar spanjolli ne rrjetin social Twitter.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.