Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,712 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gjykata sportive, Inter-Parma, dy lojtare te denuar per ndeshjen e radhes…

Gjykata sportive, Inter-Parma, dy lojtare te denuar per ndeshjen e radhes…
Inter Club Staff

Ne te nesermen e humbjes ne Genova ne fushen e Sampdorias, Interi duhet te perballet edhe me sanksionet e gjykates sportive te Federates Italiane te futbollit.

Asnje gjobe kete jave per klubim, por ne sfiden e ardheshme ndaj Parmes do te jene dy lojtare teper te rendesishem ata qe do te mungojne per shkak kartonash: ata jane Mauro Icardi dhe Nemanja Vidic, qe te dy per shkak se kane mare 4 kartona te verdhe ne kete sezon. Pra keshtu ata do te mungojne ne ndeshjen e 4 prillit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.