Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,330 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Goditja e pare e Thohir tek Interi eshte… Allen Iverson!

Goditja e pare e Thohir tek Interi eshte… Allen Iverson!
Inter Club Staff

Erick Thohir e ka bere blerjen e pare per Interin e ri: Behet fjale per yllin e NBA, Allen Iverson, ish legjene e Philadelphia 76ers, ekip tek i cili Indoneziani ka shume aksione. Por te leme menjane batutat, dhe te tregojme ate qe ka ndodhur me te vertete ne Jakarta, ku The Answer ka bere nje vizite atje ku ka qene i ftuar nderi ne nje event basketbolli lokal, me sakte finalet e LA Lights Streetball.

Atje keshtu ka qene prezent Iverson i cili ka takuar Thohir, e ky i fundit i ka dhuruar nje bluze te Interit me numrin 3, numer i cili ka qene numri i tij ne karrieren e gjate ne basketboll. Natyrisht, ja vlen te saktesohet se ne shtepine zikalter numri 3 eshte nje numer historik, per shume njerez edhe i paprekshem, duke qene se ka qene i Giacinto Fachettit. Por ky gjest i Thohir eshte thjesht nje gjest kortezie ndaj The Answer. E ne fund, Iverson i ka pelqyer shume ky gjest i Erick Thohir, sa ka postuar foton e tij me Thohir dhe duke pozuar me bluzen e Interit ne dore pikerisht ne profilin e tij ne instagram.

Foto qe Allan Iverson ka postuar ne instagram.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags