Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

720 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gola, asiste, fantazi dhe dribilme. Inter, ja kush eshte Malcom (VIDEO)

Gola, asiste, fantazi dhe dribilme. Inter, ja kush eshte Malcom (VIDEO)
Bujar Berishaj

Ne ditet e kaluara flitej thjesht per nje interesim me lajme qe nga Franca e deri ne Itali, kurse sot gjerat jane me serioze.

Fjala eshte per Malcom, sulmuesin e Bordeaux per te cilin Interi eshte i interesuar dhe synon ta sjell nen urdherat e Spallettit.

Sot ka pasur nje takim mes dirigjences se Interit, agjenteve te lojtarit dhe Bordeaux me keta te fundit qe kerkojne 50 milione per lojtarin kurse zikalterit ofrojne vetem 40 dhe ne ditet e ardhshme pritet te kemi te reja ne kete front.

Dicka eshte e sigurt, Interi e ka shume seriozisht Malcom sepse ne te sheh nje investim per te tashmen dhe te ardhmen, me talentin brazilian qe ishte kerkuar nga klubi zikalterit edhe ne te kaluaren kur ishte te Corinthians.

Por, kush eshte Malcom? Ai eshte nje 21 vjecar i talentuar brazilian qe luan ne krahun e djathte te sulmit, pikerisht aty ku Interi ka vuajtur kete sezon. I njohur per fantazine e tij ne loje, Malcom ofron edhe gola e asiste, normale, pa harruar driblimet. Eshte nje brazilian ne fund te fundit.

12 gola dhe 7 asiste kete sezon me Bordeaux ne Ligue 1 dhe francezet tani kerkojne as me pak e as me shume se 50 milione euro per te. Per me shume ndiqni videon ne vazhdim:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags