Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

621 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guardian – Moyes i interesuar per Guarin: gati 15 milion sterlina.

Guardian – Moyes i interesuar per Guarin: gati 15 milion sterlina.
Ardis
  • On 12/12/2013, 12:54

Behet gjithmone e me reale interesimi i klubeve te medha per mesfushorin kolumbian, mbas interesimit te Barcelones, tashme ka shprehur interes edhe Manchester United. Sipas gazetes angleze Guardian, David Moyes ka derguar emisare ne Itali per te diskutuar marreveshje me shoqerine zikalter qe te largohet qe ne janar. Gjithmone sipas Guardian shkruhet se Interi eshte i gatshem qe ta shese per nje shifer rreth 15 milione sterlina dhe Red Devils mund te bejne nje sforcim ekonomik te menjehershem per ta pasur ne dispozicion edhe per fazen e eleminimeve te Champions League.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.