Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

669 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin bie dakord me Interin: Nuk do te jete me Catanian!

Guarin bie dakord me Interin: Nuk do te jete me Catanian!
Inter Club Staff

Pas gjestit te rendesishem dje, duket se jane rikthyer raportet e qeta ndermjet Interit dhe Guarin. Kolumbiani dje eshte rikthyer ne stervitje me skuadren, por kjo sdo te thote qe emri i tij nuk mbetet me rreth te kuq ne merkaton dalese. Por Fredy, pervec kesaj ka dy dite stervitje me pak se shoket.

Pikerisht per kete situate, Guarin ka rene dakord me Mazzarrin dhe Interin, e nuk do te grumbullohet per ndeshjen e se dieles ne dreke ndaj Catanias.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags