Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

859 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin: “Do te jap gjithcka per Interin. Tifozet e mrekullueshem, kurse ne…”

Guarin: “Do te jap gjithcka per Interin. Tifozet e mrekullueshem, kurse ne…”
Xhorxh Gellci

I nderhyre ne mikrofonat e Inter Channel, Fredy Guarin flet per entuziazmin e tij per fillimin e pregatitjes, e cila ka nisur sot zyrtarisht. Pas stervitjes te pare te mbasdites ne Pinzolo, Guarin ka thene: “Duam te bejme nje pregatitje te mire, ka deshire per te reaguar pas sezonit te shkuar qe nuk ka qene pozitiv. Une mundohem te jap gjithmone ndihmen time, e beja vitin e shkuar dhe do e bej edhe kete vit. Tani duhet te pregatitemi mire, sepse eshte themelore per sezonin.”

Pastaj nje mesazh per tifozet: “Tifozet me japin forcen te bej gjithmone mire. Ata jane shume te rendesishem dhe shpresoj te jap gjithmone me te miren, do te jap gjithmone gjithcka per Interin. Shpresoj qe tifozlleku i tyre, sic na ka ndihmuar sezonin e shkuar, te na ndihmoje deri ne fund dhe ne do te japim gjithcka per te fituar dicka.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags