Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,154 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin: “Do te vazhdoj te gjuaj, edhe pse disa thone qe e coj topin jashte stadiumit. Fuqia eshte…”

Guarin: “Do te vazhdoj te gjuaj, edhe pse disa thone qe e coj topin jashte stadiumit. Fuqia eshte…”
Inter Club Staff

Fredy Guarin, autori i golit qe coi Interin ne 1/8 e Europa League ka folur sot per Sky Sport 24.

“Une e kam thene gjithmone se golat kur i kerkon vijne. Dje kam gjuajtur me fuqi, kishte hapsire, e nuk duhet te kem dyshime kur gjuaj, sepse fuqia eshte nje nga karakteristikat e mia. Do te vazhdoj te gjuaj edhe pse ndonje here e nxjerr topin jashte stadiumit, sic thone shume veta verdalle. Me Mancinin kam nje raport me pak fjale, te bazuar me shume tek faktet. Ka te beje shume besimi qe me ka dhene mua qe ne fillim dhe skuadres ne pergjithesi, e kete gje e ka bere me fakte, jo me fjale.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags