Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,534 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin: “E dinim qe gjerat do te ndryshonin. Curva Nord? Mardhenie e shkelqyer.”

Guarin: “E dinim qe gjerat do te ndryshonin. Curva Nord? Mardhenie e shkelqyer.”
Inter Club Staff

Te gjithe ne kembe per Fredy Guarin, heroin e ndeshjes, ose me sakte, heroin e ndeshjeve te fundit.

Kolumbiani i Interi, autor i nje goli qe i dha celesat e kalimit te turit ne Europa League skuadres zikalter ka ndaluar te flase per mediat pas ndeshjes se sotme dhe e ka bere per mikrofonat e Premium Calcio: “Sa gje e bukur ta ndjesh kaq tendin kete moment. E dinim qe gjerat do te ndryshonin, ishte ajo qe deshirnonim te gjithe. Gezim, entuziazem, jemi te lumtur. Mardhenia me Curva Nord ne Reggio Emilia? Bah, dica e vjeter, me te raporti ka qene gjithmone i shkelqyer. Le te mendojme ndeshje pas ndeshje e do te kerkojme te bejme gjithnje e me mire. Cfare ka ndryshuar? Rezultatet.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.