Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 8, 2020

Scroll to top

Top

641 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin falenderon te gjithe: “Shoqeria, WM dhe tifozet me kane ndihmuar, tani me perket mua. Do te shfryj zemerimin tim…”

Guarin falenderon te gjithe: “Shoqeria, WM dhe tifozet me kane ndihmuar, tani me perket mua. Do te shfryj zemerimin tim…”
Bujar Berishaj

“Njerezit qe kishin per te bere dicka qe une te qendroje, e kane bere. Te gjithe, nga shoqeria deri tek tifozet. Tani me perket mua ta tregoj. Ata me kane ndihmuar dhe tani me perket mua qe te bej nje gje te tille.”

Fjale pajtuese keto te Fredy Guarin qe leviz objektivin mbi te, per te qene protagonist e asaj qe do te jete e ardhmja e tij tek Inter, duke i falenderuar te gjithe ata qe e kane mbeshtetur.

Kur ai u pyet se si do te reagoj per te gjitha peripecite e merkatos qe e kane percjellur keto muaj, Guarin ka qene i qarte: “Eshte e veshtire, e gjithe kjo qe ka ndodhur me ka dhene nje zemerim, por, per fat une kete do ta tregoj ne fushe dhe do te pres mundesine per te luajtur.”

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags