Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

961 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin: “Ishim te lodhur. Duhet te dergojme nje mesazh per…”

Guarin: “Ishim te lodhur. Duhet te dergojme nje mesazh per…”
Xhorxh Gellci

Ne fund te ndeshjes kunder Valencias, ne mikrofonat e Inter Channel, Fredy Guarin ka shpjeguar: “Po bejme nje pune shume te rende fizike, sot kemi ndjere pak lodhjen e ketyre diteve. Nuk arrij te shenoj? Shpresojme qe goli te vije shpejt. Tani kemi nevoje te jemi te bashkuar per te bere mire. Juventus dhe Inter perballen pasi jane mundur te dyja? Duhet te jemi te vetedijshem qe pregatitja eshte e rendesishme edhe per mesazhin qe duhet t’i japim kampionatit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags