Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

818 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin: “Jam mire. Mazzarri? Mendoj qe…”

Guarin: “Jam mire. Mazzarri? Mendoj qe…”
Xhorxh Gellci

Jam me mire, pas terapive qe po bej, kam bere edhe pak vrap, kaq mund te bej deri tani.” Fjale te thena nga Fredy Guarin ne mikrofonat e Sky Sport direkt nga pregatitja e Pinzolos. Me pas kolumbiani jep mendimin per Mazzarrin: “Mazzarri po me pelqen, gjithashtu po i pelqen edhe grupit. Po bejme nje pregatitje verore shume te mire, kemi nevoje dhe duhet te jemi ne dispozicion te trainerit dhe stafit teknik.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags