Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,526 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin: “Koulibaly? I jam përgjigjur në frëngjisht. Mund të kishim fituar sikur të kishim dhe pak minuta.”

Guarin: “Koulibaly? I jam përgjigjur në frëngjisht. Mund të kishim fituar sikur të kishim dhe pak minuta.”
Bujar Berishaj

Mesfushori kolumbian Fredy Guarin foli për mikrofonat e Inter Channel, për të komentuar barazimin kundër Napolit: “Reagimi pas disavantazhit ishte i mirë dhe kjo është e rëndësishme. Ne kurrë nuk heqim dorë, kemi luajtur mirë deri tek rikthimi. Kisha disa çaste të nxehtë me Koulibaly, dhe unë i jam përgjigjur në frëngjisht.”

“Ne jemi kolegë dhe këto janë gjëra që ndodhin në një ndeshje futbolli. Tani ti rikthehemi ndeshjes, ne kemi mbajtur Napoli në gjysmën e tyre, duke krijuar hapësira dhe mundësi për të shënuar, derisa sa erdhi penalltia. Më vjen keq që nuk fituam, sepse kur ata ishin me dhjetë lojtar dhe sikur të kishim pak më shumë minuta në dispozicion, ne do të fitonim.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags