Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,264 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin lamtumire. Rabiot, Medel dhe Bacca: te rejat e fundit

Guarin lamtumire. Rabiot, Medel dhe Bacca: te rejat e fundit
Bujar Berishaj

Eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio, duke analizuar merkaton zikalter, flet edhe per Fredy Guarin.

Mesfushori kolumbian ka kuptuar se nuk hyn ne planet teknike te shoqerise dhe ai eshte kandidati kryesor per tu larguar nga Inter qe te arrihet tek thesari i kerkuar nga drejtori sportiv Piero Ausilio qe pastaj do te perdoret per nje sulmues dhe mesfushor.

Identikit, ky i fundit, qe con ne France, me saktesisht tek Paris Saint-Germain. Objektivi Adrien Rabiot i klasit ’95 qe i pelqen shume edhe Juves. Duke u kthyer tek sulmuesi vemendja e klubit mbetet tek kolumbiani i Sevilla, Carlos Bacca.

Mbyllja e dedikuar per medianon e Cardiff City, Gary Medel, gjendja e te cilit nuk eshte akoma e definuar. Rezultati pozitiv i tratatives, ne cdo rast, nuk eshte ne diskutim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.