Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

183 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin: “Mbas pushimeve, Interi objektivi i rradhes”

Guarin: “Mbas pushimeve, Interi objektivi i rradhes”
Ardis
  • On 07/07/2013, 8:50

Cfare deshire prej Interi per Fredy Guarin! Mesfushori kolumbian – ne qender te shume zerave te merkatos – rihyn ne Milano per tu mbledhur per stervitje me pjesen tjeter te grupit: “Falenderoj familjen time, miqte e mi qe ka qene prezent ne keto pushime te paharrueshme. I dua, dhe i perqafoj te gjithe. Objektivi i rradhes, Interi”, shkruan ne Twitter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags