Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

744 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin ne TOP 10 te lojtareve te Serie A me te ndjekur.

Guarin ne TOP 10 te lojtareve te Serie A me te ndjekur.
Ardis
  • On 10/09/2013, 13:59

Brenda shume pak kohe ne Itali, qe Ricardo Kaka eshte ne krye te nje klasifikimi: eshte ajo, e illustruar nga Goal.com, i fansave qe ndjekin futbollistet ne Serie A ne Twitter ku e shohim ate me diference te madhe nga koleget e tjere ne Serie A. Ricardo Kaka, me pothuajse 17 milione qe e ndjekin, ne menyre te qarte e ka kaluar napoletanin me te ri Gonzalo Higuan dhe Mario Balotellin. Kjo liste mbyllet me kolumbianin e Interit Fredy Guarin, i cili ndiqet nga 500.000 fansa.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags