Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,642 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin: “Nese do me kerkonin te firmosja per jete me Interin, do e beja menjehere. Ne janar…”

Guarin: “Nese do me kerkonin te firmosja per jete me Interin, do e beja menjehere. Ne janar…”
Xhorxh Gellci

Guarin ka folur ekskluzivisht ne mikrofonat e SKY, ja cfare ka thene lojtari zikalter:

JANAR – Po jap me shume sepse pas asaj qe ka ndodhur ne janar, besoj se tifozet presin me shume nga une, skuadra ka nevoje per mua dhe dua te permiresohem dhe te jap gjithcka per skuadren dhe tifozet, per ata qe kane bere gjithcka qe une te qendroja ketu, prandaj dua t’u jap nje pergjigje ne fushe. Dhe mendoj qe po e jap avash avash.”

GRINTE – “Kjo eskperience me ka mesuar shume, si njeri futbolli dhe jashte tij. Kam njohur shume njerez dhe kete eksperience duhet ta perdor per te mesuar per te ardhmen. Trajneri e di cfare mund te jap dhe une e di qe mund te jap gjithmone e me shume. Ndjehem nje lojtar i Interit perseri dhe shpresoj ta tregoj kete.”

THOHIR – “Me ka folur me zemer per Interin si nje familje dhe eshte e vetmja gje qe ka rendesi ketu. Kemi folur edhe per rinovimin, kemi kohe qe flasim, dhe do e bejme.”

PENALLTIA E FUNDIT – Imazhet thone gjithcka. Per ne eshte e rendesishme te kemi Hernanes, ka nje force mentale shume te madhe qe i sherben skuadres dhe mundohemi te permiresohemi ndeshje pas ndeshjeje, shpresojme shume ne ai.”

ROMA – “Eshte nje skuader e forte, por ne e dime qe duhet te fitojme cdo ndeshje.

PERJETE – Nese do me kerkonin te firmosja per gjithmone me Interin, nuk do te mendohesha aspak dhe do e beja menjehere.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags