Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

293 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin, problemi i demtimit qendron tek njera kofshe qe e bllokon. Nese luan ndaj Verones…

Guarin, problemi i demtimit qendron tek njera kofshe qe e bllokon. Nese luan ndaj Verones…
Inter Club Staff

Guarin nuk do ja dale dot te jete ne dispozicion ne ndeshjen ndaj Verones. Kete gje e thote me siguri gazeta italiane TuttoSport.

Mesfushori zikalter duket se ka nje bllokim psikologjik per nje problem ne kofshen e djathte dhe prej disa javesh po e mban jashte grupit dhe po i jep shume shqetesime Kolumbianit.

Dje Fredy u stervit vec grupit perseri dhe vetem nje pjese te stervitjes me grupin, por per vetem pak minuta, Mazzarri e di qe nese do te grumbulloje ndaj Verones ai do te grumbullohet edhe nga Kombetarja e Kolumbise, prandaj tekniku deshiron qe te shmange kete gje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags