Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

217 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin: “Rinovimi i rendesishem, dua te festoj me nje fitore. Tifozet…”

Guarin: “Rinovimi i rendesishem, dua te festoj me nje fitore. Tifozet…”
Ardi Deda

I gjithe gezimi per nje aventure, ate me Interin, qe do te vazhdoje deri me 2017: Fredy Guarin flet per mikrofonat e Sky Sport 24, duke shprehur te gjithe kenaqesine e tij dhe duke zbuluar ambiciet e tij. “Cfare perfaqeson ky rinovim per ty? Ka qene nje enderr te kesh me shume kohe per te luajtur me kete fanelle, eshte shume i rendesishem per faktin qe kam shume gjera ne mendje per te bere. Eshte nje skuader e mire, jam i kenaqur, do te festoj me familjen, shoket dhe me nje fitore. Garancia? Eshte fusha, eshte aty ku duhet te jap maksimumin per tifozet, qe kane besuar gjthmone tek une”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags