Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

632 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin: “Rinovimi? Nese Interi do, e bej menjehere”

Guarin: “Rinovimi? Nese Interi do, e bej menjehere”
Andi Prifti

Gjate intervisten se gjate te leshuar per Tuttosport, Fredy Guarin ka folur per rinovimin e kontrates se tij – e cila skadon ne 2016 – dhe ideve qe ka per te ardhmen: “Rinovimi im? Nese shoqeria me thote qe do te me rinovoje kontraten, e bej menjehere. Eshte endrra ime, dua te vazhdoj te luaj gjate ketu tek Interi – ka thene mesfushori kolumbian pa asnje medyshje. Zerat e merkatos verore? Kam qene i qete sepse jam une ai qe vendos se ku shkoj. Une punoj qe te jem i sigurt se do luaj ne skauder ku jam. Endrra ime si Interist? Te bej qe kjo skuader te behet nder me te mirat, si ne epoken e Mourinho. Dhe si fillim, duhet fituar kampionati“, ka perfunduar Guarin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.