Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

809 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin, sonadazhe gjermane: me shitjen e tij…

Guarin, sonadazhe gjermane: me shitjen e tij…
Bujar Berishaj

Edhe pse ai ka shprehur vullnetin e tij qe te qendroj tek Inter, Fredy Guarin eshte ne listen e atyre qe mund te largohen nga klubi zikalter.

Ne vecanti, raporton Emanuele Baiocchini i Sky, dirigjentet e Inter kane qene ne kontakte me disa klube nga Bundesliga si Wolfsburg dhe Borussia Dortmund. Asnje oferte zyrtare, eshte pse shitja e tij e mundshme do ishte e mirepritur sepse kjo do te lehtesonte merkaton ne hyrje, per shembull, do favorizonte tratativen per blerjen e Gary Medel.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags