Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,207 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin, sulet Monaco: pas shitjes milioneshe te J.Rodriguez, sondazhet e para per zikalterin…

Guarin, sulet Monaco: pas shitjes milioneshe te J.Rodriguez, sondazhet e para per zikalterin…
Bujar Berishaj

Pas nje arketimi prej 80 milione eurosh per James Rodriguez nga Real Madrid, Monaco mund te vihet ne ndjekje te Fredy Guarin.

Monaco ka filluar nje xhiro telefonatash per te kuptuar mundesine per te arritur tek kolumbiani, me nje rinovim kontrate prej 2.8 milionesh. Guaro eshte ne listen e te transferimeve dhe skuadra e Principates duket shume e interesuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags